![](http://repost.biz.ua/wp-content/uploads/2023/06/Znimok-ekrana-2023-06-19-o-14.10.12.png)
Захисники України здобули нові територіальні успіхи на Донеччині та поповнили обмінний фонд. Бійці 225 ОБтТрО просунулися на північ від Оріхово-Василівки і взяли висоту 224.0 під свій контроль.
Про це повідомили у Telegram-каналі ґрунтовної аналітики DeepState. Також там показали фото полонених окупантів.
Бійці продемонстрували також трофейні шеврони.
“Серед під**рських підрозділів є такі: 200-та мотострілкова, а також букет ПВК – “вагнер”, “ватарани” та “ірбіс”. Останні поки і для нас є загадкою”, – зазначили військові.
![Захисники України просунулися на північ від Оріхово-Василівки і захопили полонених. Фото](https://i.obozrevatel.com/gallery/2023/6/19/screenshot131.jpg)
![Захисники України просунулися на північ від Оріхово-Василівки і захопили полонених. Фото](https://i.obozrevatel.com/gallery/2023/6/19/screenshot112.jpg)
Нагадаємо: вранці 19 червня у Міноборони підтвердили звільнення села П’ятихатки у Запорізькій області. Загалом упродовж двох тижнів наступальних дій на Бердянському та Мелітопольському напрямках українські військовослужбовці деокупували вже 8 населених пунктів