![](http://repost.biz.ua/wp-content/uploads/2021/07/20_main-v1626505810.jpeg)
В ночі 17 липня поблизу Львова трапилась смэртэльна ДТП, у якій загuнули двоє пiдлiткiв. Трaгeдія стaлaся пoблuзу села Підберізці, в Пустомuтівському районі Львівщuнu. .
Як повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, ДТП трапилась на трасі Львів – Тернопіль близько 3:00.
![Неподалік Львові сталась смертельна ДТП. Фото: Варта1](https://lviv.vgorode.ua/img/forall/u/1295/29/218856830_4240740602646199_4557143689049110606_n.jpg)
![Неподалік Львові сталась смертельна ДТП. Фото: Варта1](https://lviv.vgorode.ua/img/forall/u/1295/29/218615690_4240718365981756_5980337777602996228_n.jpg)
17-річний хлопець за кермом ВАЗ-2105 скоїв ДТП з вантажівкою. Хлопець виїхав на зустрічну смугу, де в’їхав у вантажівку MAN. За кермом вантажівки був 56-річний мешканець села Банюнин Львівського району.
Внаслідок ДТП двоє пасажирів легкового автомобіля, 17-річна мешканка села Куровичі та 21-річний хлопець, загинули на місці події. Водія «ВАЗ-2105» госпіталізовано у міську дитячу клінічну лікарню Львова.
Обставини події встановлюються.