![](http://repost.biz.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-5.jpg)
Уже чимало українських захисників віддало свої життя за Україну від початку цієї війни. Важливо пам’ятати, що серед них є як і чоловіки, так і жінки. Зокрема, на той світ відійшла молода військовослужбовиця Тетяна Фесенко.
Зауважимо, що пані Тетяна мала позивний “Мурка” та захищала нашу державу пліч-о-пліч зі своїм чоловіком Володимиром. Відомо також, що пара виховувала дочку – тепер вона напівсирота. Про загибель військової повідомила волонтерка Юлія Кухова у неділю, 5 березня.
![](https://myzukrainy.net/wp-content/uploads/2023/03/Screenshot_2023-03-06-09-43-46-12_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg)
![](https://myzukrainy.net/wp-content/uploads/2023/03/Screenshot_2023-03-06-09-43-32-58_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg)
![](https://myzukrainy.net/wp-content/uploads/2023/03/Screenshot_2023-03-06-09-43-19-86_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg)
Вона стала ангелом”
Словами важко передати, що відчувають друзі, рідні та близькі загиблої жінки. Юлія Кухова написала, що загибель військової – це нестерпний біль. Вона ніколи це не забуде та не пробачить окупантам.
Окрім того, чоловік загиблої захисниці Володимир Фесенко написав, що його жінка стала ангелом. Разом з тим він згадав про їхню спільну доньку, яка тепер буде виховуватись без матері.
Я втратив свою красуню, найкращу у світі дружину та матір нашої доньки. Вона стала ангелом, який буде дивитися на мене та нашу доньку та завжди буде поруч у наших сердечках. Я обов’язково зустрінусь з тобою, моя кохана Мурочка,
– йдеться в його повідомленні.