Українcький контент

  • ПОДІЇ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • СВІТ
  • РЕЦЕПТИ
  • ЦІКАВО
  • Home
  • ПОДІЇ
  • Це має почути кожен! ЗСУ йдyть – тiкaйтe з Хepсoнy: вaжливe звepнeння. Укpaїнa пepeмoжe!

Це має почути кожен! ЗСУ йдyть – тiкaйтe з Хepсoнy: вaжливe звepнeння. Укpaїнa пepeмoжe!

admin1
9 Липня, 20229 Липня, 2022 Коментарі Вимкнено до Це має почути кожен! ЗСУ йдyть – тiкaйтe з Хepсoнy: вaжливe звepнeння. Укpaїнa пepeмoжe!

Жителям окупованої Херсонщини варто виїхати з області, а хто не може – готуватися до бойових дій, шукати укриття, вода та їжу, заявив в ефірі телемарафону перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

“Все ж таки потрібно виїжджати нашим людям. Я знаю, що це дуже важко і не всі мають можливість, але треба це робити. Хто ніяк не може це зробити – треба готуватися до того, що знадобиться знову укриття, знову необхідно підготувати запас води, певний запас їжі для того, щоб пережити наступ наших військ. Ми розуміємо, що наші хлопці будуть працювати максимально акуратно, хірургічно, щоб зберегти кожне життя, але війна є війна”.

Таку саму думку висловила віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. Вона закликала мешканців окупованих районів Херсонської й Запорізької областей евакуюватися всіма можливими способами. Повідомляє korupciya.com

“Як би важко не було на території, яка сьогодні підконтрольна українському уряду… все одно в будь-якому випадку перебування на території Херсонської чи Запорізької області в рази гірше і в рази небезпечніше”.

“Навіть якщо їх буде депортовано в Росію, ми все одно знайдемо можливість допомогти людям повернутись. Навіть якщо доведеться через Крим, коли ми говоримо про Херсонську область – це треба робити, треба рухатися в даному напрямку. Треба шукати можливість виїхати, бо наші Збройні Сили будуть деокуповувати. Це будуть величезні бої. Я не хочу нікого лякати, всі і так все розуміють”.

Також ЗСУ продовжують з неабиякою майстерністю знищувати ворожі склади з боєприпасами. Водночасч и не найбільше вибухів лунає на тимчасово окупованій Херсонщині. І найімовірніше, це підготовка ЗСУ до контрнаступу.

Про це 24 каналу розповів радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань. Він каже, що це було влучне попадання і знову був вибух на складах окупантів.

За його словами, цей ранок був приємним для всіх. Херсонці з радістю дивилися, як палають склади росіян.

“Склади детонували майже до обіду. Це чергове влучне попадання. Адже напередодні також горіла Чорнобаївка”, – зауважив Хлань.

Він відповів, що останній тиждень відзначається тим, що горять склади по всій окупованій Херсонщині. І якщо раніше окупанти розташовували їх ближче до лінії фронту, то тепер їх віддаляють.

Чорнобаївка зараз горить. Раніше окупанти встановили там системи ППО, і наші ЗСУ не могли дістатися до їхніх складів з боєприпасами. Але ми знищили ППО в Чорнобаївці та Новій Каховці. Тому вже навіть Чорнобаївка їх не рятує, як і Херсон, – заявив Хлань.

На думку Хланя, росіяни змушені розташовувати склади ще далі, ближче до Криму, термін постачання затягується, а це дає перевагу нашим ЗСУ.

Це відбувається завдяки співпраці ЗСУ з партизанами на окупованій Херсонщині, які координують та наводять на знищення складів в області,
– зазначив Хлань.

До того ж, радник голови Херсонської ОВА підтвердив, що на сьогодні в окупантів немає безпечного місця на Херсонщині, де б вони могли розташовувати свої боєкомплекти і ремонтувати бронетехніку.

“В нас останній тиждень – це тотальне знищення тилів, складів боєкомплектів окупанта. Це така підготовча робота наших Збройних Сил до контрнаступальних дій”, – пояснив радник.

До слова, на думку військового експерта, полковника запасу ЗСУ Олег Жданов в ході прямого ефіру з Марка Фейгіна, окупований Херсон за умови вогневої переваги і достатньої кількості військ можна за два дні взяти в облогу. Після цього буде потрібно провести спецоперацію або висунути ультиматум окупантам з вимогою здатися.

За його словами, у разі облоги міста розташований поруч з ним Антонівський міст через Дніпро потрібно «відрізати» для ворога.

«Вони мають успіх. Ми намагаємося розвивати цей успіх максимально, скільки можемо. Але там йдуть дуже запеклі позиційні бої, працює артилерія, Авіація – як наша, так і російська. Один одного луплять зі страшною силою, вони намагаються стримати наше просування, ми намагаємося просунутися вперед. Така картина там складається. Але говорити про те, що завтра ми підемо в наступ – ні, нічим. Поки що нічим», – пояснив він.

Навігація записів

Пiсля звiльнeння oстpoвa Змiїнuй на Одeщинi вiднoвили пpoхiд сyдeн kaнaлoм “Дyнaй – Чopнe мoрe”
Очeвидцi кажуть, що такого сильнoгo вuбyхy ще не бaчили…Щoйнo в PФ так бaбaхнyлo, що аж зaтpyсuлaся зeмля…

Related Articles

Bօдa знօcить вce нa cвօємy шляxy! МIcтօ мíльйօнник пíд вeчíp пíшлօ пíд вօдy, людeй eвaкyюють вepтօльօти. П0вíдօмляють пpօ знaчнy кíлькícть з@гиблиx…

Уляна Кіт
16 Вересня, 202416 Вересня, 2024 Коментарі Вимкнено до Bօдa знօcить вce нa cвօємy шляxy! МIcтօ мíльйօнник пíд вeчíp пíшлօ пíд вօдy, людeй eвaкyюють вepтօльօти. П0вíдօмляють пpօ знaчнy кíлькícть з@гиблиx…

Koлu цьoгopiч зaкiнчuтьcя лiтo. Cuнoптuкu oшeлeшuлu пpoгнoзoм пoгoдu нa вepeceнь. Тaкoгo тoчнo нixтo нe чeкaв

Уляна Кіт
6 Вересня, 20246 Вересня, 2024 Коментарі Вимкнено до Koлu цьoгopiч зaкiнчuтьcя лiтo. Cuнoптuкu oшeлeшuлu пpoгнoзoм пoгoдu нa вepeceнь. Тaкoгo тoчнo нixтo нe чeкaв

Взимку пошкодувала, що мало закрила! Салат з огірків в томатній заливці без стерилізації!

Уляна Кіт
29 Серпня, 202429 Серпня, 2024 Коментарі Вимкнено до Взимку пошкодувала, що мало закрила! Салат з огірків в томатній заливці без стерилізації!

Важливе за сьогодні

  • Повітряний і м’який, пухнастий пиріг з абрикосами
  • Один раз так капусту зробите і будете робити так завжди. Просто смакота
  • Запам’ятайте і візьміть собі до уваги! Ви точно не знаєте як сказати ЧЕРПАК українською!
  • Сім’я дружини переконала мене хрестити нашого малюка. Я погодився, бо не знав, чим мені це обернеться
  • Кохаю свого чоловіка, але його ім’я мене просто виводить з себе! І як його батькам було не соромно єдиному сину так долю ламати?!
  • Bօдa знօcить вce нa cвօємy шляxy! МIcтօ мíльйօнник пíд вeчíp пíшлօ пíд вօдy, людeй eвaкyюють вepтօльօти. П0вíдօмляють пpօ знaчнy кíлькícть з@гиблиx…
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes