У даній статті мова піде про три помилки, яких припускаються при пранні речей в пральній машинці. Саме вони найбільш поширені. Пральна машинка-автомат дуже полегшила життя всьому земному населенню, адже потрібно просто засунути речі в барабан, засипати порошок, вибрати потрібний режим і натиснути пуск. Однак навіть при такій елементарщину відбуваються помилки, 2 з яких я постійно здійснювала.
Прання рушників з додаванням пом’якшуючого кондиціонера. Виявляється, що цей засіб для прання білизни, дуже знижує властивість тканини вбирати вологу в себе. Тому постійне прання з кондиціонером призводить до того, що рушники довше сохнуть, а через застояння вологи починають пахнути вогкістю. Найбільше цей засіб не подобається махровим рушником. Ще не слід прати з додаванням кондиціонера спортивний одяг і тканини, які повинні відштовхувати вологу.
Дверцята пральної машинки завжди повинна бути відкритою . Дуже важливо, щоб барабан весь час провітрювався, інакше в ньому виникне неприємний запах, який потім буде і на речах, а позбутися від нього досить важко. До того ж, коли дверка весь час закрита, може з’явитися цвіль на гумці. Навіть в інструкціях до пральної машинки пишуть, що потрібно широко відкривати дверцята після кожного прання на півгодини-годину, а потім можна прикрити її, але нещільно, щоб залишалася щілинка в 3-4 сантиметри.
Не перевантажувати машинку речами. Кожна пральна машинка має свою максимальну вагу речей, яку вона може витримати без перевантажень. У разі постійного перевантаження, зазначеної ваги виробниками, машинка може швидко вийти з ладу. Зазвичай цю цифру пишуть прямо на машинці великим шрифтом біля дисплея або лотка. Однак і по 1-2 речі прати теж не можна.